FP Tandbørster

FP Tandbørster
3 stk

Personlig pleje›Tandpleje

14,93 kr– 14,95 kr

Billigste pris 14,93 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

First Price tandbørster. Pakke med 3 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    14,93 kr
    3 stk4,98 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    14,93 kr
    3 stk4,98 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    14,95 kr
    3 stk4,98 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

15 kr15 kr15 kr15 kr15 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af FP Tandbørster 3 stk

FP Tandbørster (3 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,93 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 14,95 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe FP Tandbørster eller udforske flere Personlig pleje.