FP Natbind Med Vinger

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
FP natbind med vinger damgehygiejneprodukt. Natlig bindetype i pakke med 12 stk.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag11,50 kr12 stk0,96 kr/stk
SparSidst set i dag11,95 kr12 stk1,00 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag12,95 kr12 stk1,08 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af FP Natbind Med Vinger 12 stk
FP Natbind Med Vinger (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,50 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 12,95 kr — en forskel på 13%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe FP Natbind Med Vinger eller udforske flere Personlig pleje.
