FP Flossere

FP Flossere
32 stk

Personlig pleje›Tandpleje

9,95 kr– 13,95 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

FP Flossere tandtråd i 32-pak.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    9,95 kr
    32 stk0,31 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    11,29 kr
    32 stk0,35 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    13,95 kr
    32 stk0,44 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

9 kr10 kr11 kr12 kr13 kr14 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af FP Flossere 32 stk

FP Flossere (32 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 13,95 kr — en forskel på 40%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe FP Flossere eller udforske flere Personlig pleje.