FP Børstehoveder til eltandbørste

FP Børstehoveder til eltandbørste
4 stk

Personlig pleje›Tandpleje

20,00 kr– 29,95 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

FP børstehoveder til elektrisk tandbørste, 4 stk i pakning.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    20,00 kr
    4 stk5,00 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    4 stk6,24 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    29,95 kr
    4 stk7,49 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af FP Børstehoveder til eltandbørste 4 stk

FP Børstehoveder til eltandbørste (4 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 29,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe FP Børstehoveder til eltandbørste eller udforske flere Personlig pleje.