FP Bind M/Vinger Normal

FP Bind M/Vinger Normal
14 stk

Personlig pleje›Toiletartikler

9,59 kr– 9,95 kr

Billigste pris 9,59 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Menstruationsbind med vinger, normal absorberingsevne. Pakke med 14 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    9,59 kr
    14 stk0,69 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    9,59 kr
    14 stk0,69 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    9,95 kr
    14 stk0,71 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

10 kr10 kr10 kr10 kr10 kr10 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af FP Bind M/Vinger Normal 14 stk

FP Bind M/Vinger Normal (14 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,59 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 9,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe FP Bind M/Vinger Normal eller udforske flere Personlig pleje.