Fixa Grillbakker

Fixa Grillbakker
3 stk

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

12,75 kr– 12,95 kr

Billigste pris 12,75 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fixa grillbakker til engangsbrug. Pakke med 3 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    12,75 kr
    3 stk4,25 kr/stk
  • Spar2 for 25,00 kr · 12,50 kr/stk · spar 0,90 krSidst set i går
    12,95 kr
    3 stk4,32 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    12,95 kr
    3 stk4,32 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fixa Grillbakker 3 stk

Fixa Grillbakker (3 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,75 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 12,95 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fixa Grillbakker eller udforske flere Bolig & køkken.