Fixa Aluform

Fixa Aluform
5 stk

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

11,25 kr– 11,95 kr

Billigste pris 11,25 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fixa aluminiumsform til madlavning, 1,2 L kapacitet, 5 stk pr. pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    11,25 kr
    5 stk2,25 kr/stk
  • SparSidst set i går
    11,95 kr
    5 stk2,39 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    11,95 kr
    5 stk2,39 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

11 kr11 kr12 kr12 kr12 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fixa Aluform 5 stk

Fixa Aluform (5 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,25 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 11,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fixa Aluform eller udforske flere Bolig & køkken.