Fisk Pure Raw Gin Mango 16,4%

Fisk Pure Raw Gin Mango 16,4%
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

49,99 kr– 127,00 kr

Billigste pris 49,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fisk Pure Raw gin-baseret drik med mangosmag. 16,4% alkohol. Flaske på 0,7 liter.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    49,99 kr
    700 ml71,41 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    101,60 kr
    700 ml145,14 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    127,00 kr
    700 ml181,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fisk Pure Raw Gin Mango 16,4% 700 ml

Fisk Pure Raw Gin Mango 16,4% fra Fisk (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Føtex til 127,00 kr — en forskel på 154%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fisk Pure Raw Gin Mango 16,4% eller udforske flere Drikkevarer.