First Price Tarteletter

First Price Tarteletter
120 g

Brød & kager›Kager

9,84 kr– 10,95 kr

Billigste pris 9,84 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

First Price tarteletter, 10 stk. 120 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    9,84 kr
    1,2 kg8,20 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    10,95 kr
    120 g91,25 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    10,95 kr
    120 g91,25 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr10 kr11 kr11 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price Tarteletter 120 g

First Price Tarteletter (120 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,84 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 10,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Tarteletter eller udforske flere Brød & kager.