First Price Roulade Kakao

First Price Roulade Kakao
300 g

Brød & kager›Kager

15,50 kr– 16,50 kr

Billigste pris 15,50 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

First Price kakao roulade, 300 gram. Rullet kage med kakaosmag.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    15,50 kr
    300 g51,67 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    16,50 kr
    300 g55,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    16,50 kr
    300 g55,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr15 kr16 kr16 kr17 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price Roulade Kakao 300 g

First Price Roulade Kakao (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,50 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 16,50 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Roulade Kakao eller udforske flere Brød & kager.