First Price Roulade Hindbær

First Price Roulade Hindbær
300 g

Brød & kager›Kager

13,68 kr– 14,95 kr

Billigste pris 13,68 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi343 kcal
Fedt8,4 g
heraf mættet fedt3,9 g
Kulhydrat62 g
heraf sukkerarter40 g
Protein4,4 g
Salt0,69 g

Beskrivelse

First Price hindbær roulade. Rullet kage med hindbær. Pakke med 300 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    13,68 kr
    300 g45,60 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    14,95 kr
    300 g49,83 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    14,95 kr
    300 g49,83 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr14 kr15 kr15 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price Roulade Hindbær 300 g

First Price Roulade Hindbær (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 13,68 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 14,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Roulade Hindbær eller udforske flere Brød & kager.