First Price Pizza Bolognese

First Price Pizza Bolognese
900 g

Frost›Færdigretter

41,95 kr– 42,95 kr

Billigste pris 41,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi234 kcal
Fedt7,5 g
heraf mættet fedt2 g
Kulhydrat32 g
heraf sukkerarter4,5 g
Protein8,4 g
Salt0,94 g

Beskrivelse

First Price Pizza Bolognese i 3 portioner à 300 g, samlet 900 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    41,95 kr
    900 g46,61 kr/kg
  • SparSidst set i går
    41,95 kr
    900 g46,61 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    42,95 kr
    900 g47,72 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

42 kr42 kr43 kr43 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price Pizza Bolognese 900 g

First Price Pizza Bolognese (900 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 41,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 42,95 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Pizza Bolognese eller udforske flere Frost.