First Price Hygiejnebind

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
First Price hygiejnebind, damehygiejne, 20 stk pakke.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag6,95 kr20 stk0,35 kr/stk
SparSidst set i dag6,95 kr20 stk0,35 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag6,95 kr20 stk0,35 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af First Price Hygiejnebind 20 stk
First Price Hygiejnebind (20 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 6,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Hygiejnebind eller udforske flere Personlig pleje.