First Price Bomuldsvat

First Price Bomuldsvat
100 g

Personlig pleje›Toiletartikler

6,95 kr– 8,95 kr

Billigste pris 6,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

First Price bomuldsvat i 100 gram pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    6,95 kr
    100 g69,50 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    6,96 kr
    100 g69,60 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    8,95 kr
    100 g89,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

7 kr7 kr8 kr8 kr9 kr9 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price Bomuldsvat 100 g

First Price Bomuldsvat (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 6,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 8,95 kr — en forskel på 29%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Bomuldsvat eller udforske flere Personlig pleje.