First Price bløde småkager m/chokolade

First Price bløde småkager m/chokolade
500 g

Brød & kager›Kager

18,75 kr– 18,95 kr

Billigste pris 18,75 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

First Price bløde småkager med chokolade, 500 g fra Danmark.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    18,75 kr
    500 g37,50 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    18,95 kr
    500 g37,90 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    18,95 kr
    500 g37,90 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr19 kr19 kr19 kr19 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price bløde småkager m/chokolade 500 g

First Price bløde småkager m/chokolade (500 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,75 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 18,95 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price bløde småkager m/chokolade eller udforske flere Brød & kager.