Fini Cinema Mix

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1367 kJ (322 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 75 g |
| heraf sukkerarter | 51 g |
| Protein | 6 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Fini Cinema Mix vingummi, 90 g.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
Fakta TysklandSidst set i dag5,00 kr90 g55,56 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag14,99 kr90 g166,56 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag16,95 kr75 g226,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Fini Cinema Mix 90 g
Fini Cinema Mix fra Fini (90 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 5,00 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Min Købmand til 16,95 kr — en forskel på 239%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fini Cinema Mix eller udforske flere Slik & snacks.


