Filotea Fettuccine Citron
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Allergener
ÆgGluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 158 kJ (37 kcal) |
| Fedt | 4,2 g |
| Kulhydrat | 6,7 g |
| heraf sukkerarter | 1,5 g |
| Protein | 1,6 g |
| Kostfibre | 0,2 g |
| Salt | 0,9 g |
Beskrivelse
Italiensk fettuccine pasta fra Filotea med citronsmag, 250 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag44,95 kr250 g 179,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Filotea Fettuccine Citron 250 g
Filotea Fettuccine Citron (250 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Filotea Fettuccine Citron eller udforske flere Kolonial .