Filet à la Mørbrad
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 82 kJ (20 kcal) |
| Fedt | 13,4 g |
| Kulhydrat | 0,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,4 g |
| Protein | 18,3 g |
| Kostfibre | 0,1 g |
| Salt | 0,7 g |
Beskrivelse
Filet à la mørbrad, mørt oksekød tilberedt med klassisk tilberedning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag47,50 kr400 g 118,75 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Filet à la Mørbrad 400 g
Filet à la Mørbrad (400 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 47,50 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Filet à la Mørbrad eller udforske flere Kød & fisk .