Fila Dry Touch Deospray
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Fila deospray med Dry Touch formula i 150 ml spraybeholder.
Priser i dag (5 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag10,00 kr150 ml66,67 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag10,00 kr150 ml66,67 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag29,95 kr150 ml199,67 kr/l
FøtexSidst set i dag29,95 kr150 ml199,67 kr/l
BilkaSidst set i dag29,95 kr150 ml199,67 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Fila Dry Touch Deospray 150 ml
Fila Dry Touch Deospray fra Fila (150 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Bilka til 29,95 kr — en forskel på 200%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fila Dry Touch Deospray eller udforske flere Personlig pleje.
