Fido Bormioli Glas

Fido Bormioli Glas
350 ml

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

39,00 kr

Billigste pris 39,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fido Bormioli opbevaringsglas med volumen 350 ml. Diameter 10 cm, højde 9,8 cm.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    39,00 kr
    350 ml111,43 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    39,00 kr
    350 ml111,43 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    39,00 kr
    350 ml111,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

39 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fido Bormioli Glas 350 ml

Fido Bormioli Glas fra Andre mærker (350 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fido Bormioli Glas eller udforske flere Bolig & køkken.