Faxe Kondi Booster Original Zero
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,2 g |
Beskrivelse
Sukkerfri energidrik fra Faxe Kondi. 500 ml flaske eller dåse.
Priser i dag (7 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag8,00 kr500 ml 16,00 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag17,00 kr500 ml 34,00 kr/l -
Spar Sidst set i dag19,95 kr504 g 39,58 kr/kg -
Meny Sidst set i dag19,95 kr504 g 39,58 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag21,95 kr504 g 43,55 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag21,95 kr500 ml 43,90 kr/l -
Wolt Market Sidst set i dag26,50 kr500 ml 53,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Faxe Kondi Booster Original Zero 504 g
Faxe Kondi Booster Original Zero fra Faxe Kondi (504 g) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Wolt Market til 26,50 kr — en forskel på 231% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faxe Kondi Booster Original Zero eller udforske flere Drikkevarer .