Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 20 kJ (5 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 1,2 g |
| heraf sukkerarter | 1,2 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,5 g |
Beskrivelse
Faxe Kondi energidrik Original variant. 500 ml flaske.
Priser i dag (7 butikker)
-
Føtex Sidst set i dag15,95 kr500 ml 31,90 kr/l -
BilkaToGo Sidst set i dag16,95 kr500 ml 33,90 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,95 kr500 ml 41,90 kr/l -
Meny Sidst set i dag20,95 kr522 g 40,13 kr/kg -
Spar Sidst set i dag21,95 kr522 g 42,05 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag21,95 kr522 g 42,05 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag25,50 kr500 ml 51,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris