Faxe Kondi Booster Energidrikke

Faxe Kondi Booster Energidrikke
2 L

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

59,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi204 kJ (49 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat12 g
heraf sukkerarter12 g
Protein0 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Faxe Kondi Booster energidrikke. 4-pakning à 500 ml, i alt 2 L. Original energidrikke fra Faxe Kondi.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    59,95 kr
    2 L29,98 kr/l
  • SparSidst set i dag
    69,95 kr
    2 L34,98 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    69,95 kr
    2 L34,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Faxe Kondi Booster Energidrikke 2 L

Faxe Kondi Booster Energidrikke fra Faxe Kondi (2 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 69,95 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faxe Kondi Booster Energidrikke eller udforske flere Drikkevarer.