Faxe Kondi Appelsin

Faxe Kondi Appelsin
500 ml

Drikkevarer›Sodavand

18,00 kr– 19,95 kr

Billigste pris 18,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Faxe Kondi appelsin-sodavand. 50 centiliter flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    18,00 kr
    500 ml36,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr19 kr20 kr20 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Faxe Kondi Appelsin 500 ml

Faxe Kondi Appelsin (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 19,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faxe Kondi Appelsin eller udforske flere Drikkevarer.