Beskrivelse
Faxe Kondi sodavand i 1,5 liters flaske.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 170 kJ (41 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 10 g |
| heraf sukkerarter | 10 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0.05 g |
Priser i dag (10 butikker)
-
Rema 1000 Tilbud slutter d. 6. april Sidst set i dag9,00 kr1500 ml 6,00 kr/l -
Meny Sidst set i dag15,00 kr1500 ml 10,00 kr/l -
Min KøbmandTilbudsavis Tilbud slutter d. 12. april Sidst set i dag18,00 kr1512 g 11,90 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag18,00 kr1500 ml 12,00 kr/l -
Spar Sidst set i dag18,00 kr1500 ml 12,00 kr/l -
Føtex Sidst set i dag19,95 kr1500 ml 13,30 kr/l -
Netto Sidst set i dag20,04 kr1500 ml 13,36 kr/l -
Wolt Market Sidst set i dag22,95 kr1500 ml 15,30 kr/l - Tidligere priser
-
BrugsenTilbudsavis Sidst set 4 dage siden12,00 kr1512 g 7,94 kr/kg -
365discountTilbudsavis Sidst set 2 dage siden12,00 kr1512 g 7,94 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris