Face Facts Ansigtsserum

Face Facts Ansigtsserum
30 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

29,50 kr

Billigste pris 29,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Face Facts ansigtsserum i 30 ml flaske. Hudplejeproduk til ansigtet.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,50 kr
    30 ml983,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    29,50 kr
    30 ml983,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    29,50 kr
    30 ml983,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

29 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Face Facts Ansigtsserum 30 ml

Face Facts Ansigtsserum fra Face Facts (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,50 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Face Facts Ansigtsserum eller udforske flere Personlig pleje.