Ever Clean Kattegrus

Ever Clean Kattegrus
6 L

Dyremad›Katte

59,95 kr– 99,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ever Clean kattegrus i 6 liter pakning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 12. oktoberSidst set i dag
    59,95 kr
    6 L9,99 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    99,95 kr
    6 L16,66 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    99,95 kr
    6 L16,66 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ever Clean Kattegrus 6 L

Ever Clean Kattegrus fra Ever Clean (6 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Bilka til 99,95 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ever Clean Kattegrus eller udforske flere Dyremad.