Essence Neglelak 10 Rosy & Cosy

Essence Neglelak 10 Rosy & Cosy
8 ml

Personlig pleje›Makeup

17,00 kr

Billigste pris 17,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

Essence neglelak i farven Rosy & Cosy. Lyserød neglelak fra Essence.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    17,00 kr
    8 ml2125,00 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    17,00 kr
    8 ml2125,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    17,00 kr
    8 ml2125,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

17 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Neglelak 10 Rosy & Cosy 8 ml

Essence Neglelak 10 Rosy & Cosy fra Essence (8 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Neglelak 10 Rosy & Cosy eller udforske flere Personlig pleje.