Essence Lipliner 04 Rosy Nude

Essence Lipliner 04 Rosy Nude
1 g

Personlig pleje›Makeup

5,00 kr– 15,00 kr

Billigste pris 5,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence læbeliner i farven Rosy Nude, 0,3 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    5,00 kr
    1 g5000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    15,00 kr
    0.3 g50000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    15,00 kr
    1 g15000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

4 kr6 kr8 kr10 kr12 kr14 kr16 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Lipliner 04 Rosy Nude 1 g

Essence Lipliner 04 Rosy Nude fra Essence (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 5,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 15,00 kr — en forskel på 200%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Lipliner 04 Rosy Nude eller udforske flere Personlig pleje.