Essence Lipgloss Choco Bomb

Essence Lipgloss Choco Bomb
10 ml

Personlig pleje›Makeup

10,00 kr– 11,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence lipgloss i variant Choco Bomb, 10 ml. Glans til læber i chokoladeton.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    10 ml1000,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    11,00 kr
    10 ml1100,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    11,00 kr
    10 ml1100,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

4 kr6 kr8 kr10 kr12 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Lipgloss Choco Bomb 10 ml

Essence Lipgloss Choco Bomb fra Essence (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 11,00 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Lipgloss Choco Bomb eller udforske flere Personlig pleje.