Essence Lipgloss Chili Bomb

Essence Lipgloss Chili Bomb
10 ml

Personlig pleje›Makeup

10,00 kr– 13,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence lipgloss i Chili Bomb farve, 10 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    10 ml1000,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    13,00 kr
    10 ml1300,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    13,00 kr
    10 ml1300,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

6 kr8 kr10 kr12 kr14 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Lipgloss Chili Bomb 10 ml

Essence Lipgloss Chili Bomb fra Essence (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 13,00 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Lipgloss Chili Bomb eller udforske flere Personlig pleje.