Essence Lipgloss 02

Essence Lipgloss 02
1 ml

Personlig pleje›Makeup

28,00 kr

Billigste pris 28,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence lipgloss i farve 02, 4,9 ml. Læbepomade med glans.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    28,00 kr
    4.9 ml5714,29 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    28,00 kr
    1 ml28000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    28,00 kr
    1 ml28000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

28 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Lipgloss 02 1 ml

Essence Lipgloss 02 fra Essence (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Lipgloss 02 eller udforske flere Personlig pleje.