Essence Læbepomade Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart

Essence Læbepomade Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart
1 g

Personlig pleje›Makeup

21,00 kr

Billigste pris 21,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence Juicy Bomb læbepomade i variant 07 Caramelt My Heart.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,00 kr
    2.5 g8400,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    21,00 kr
    1 g21000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    21,00 kr
    1 g21000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

21 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Læbepomade Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 1 g

Essence Læbepomade Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart fra Essence (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Læbepomade Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart eller udforske flere Personlig pleje.