Essence Highlighter med hyaluronsyre og niacinamid

Essence Highlighter med hyaluronsyre og niacinamid
25 ml

Personlig pleje›Makeup

10,00 kr– 35,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence highlighter med hyaluronsyre og niacinamid i 25 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    25 ml400,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    25 ml1400,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    25 ml1400,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr20 kr30 kr40 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Highlighter med hyaluronsyre og niacinamid 25 ml

Essence Highlighter med hyaluronsyre og niacinamid fra Essence (25 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 35,00 kr — en forskel på 250%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Highlighter med hyaluronsyre og niacinamid eller udforske flere Personlig pleje.