Essence Glossy Læbepomade 08 Cherrything I Want

Essence Glossy Læbepomade 08 Cherrything I Want
1 g

Personlig pleje›Makeup

10,00 kr– 21,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence glossy læbepomade i farven Cherrything I Want.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    1 g10000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,00 kr
    2.5 g8400,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    21,00 kr
    1 g21000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Glossy Læbepomade 08 Cherrything I Want 1 g

Essence Glossy Læbepomade 08 Cherrything I Want fra Essence (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 21,00 kr — en forskel på 110%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Glossy Læbepomade 08 Cherrything I Want eller udforske flere Personlig pleje.