Essence Foundation Stick 190

Essence Foundation Stick 190
10 g

Personlig pleje›Makeup

10,00 kr– 45,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence Foundation stick i nuance 190. Flydende foundation i stick-format, 10 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    10 g1000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    45,00 kr
    10 g4500,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    45,00 kr
    10 g4500,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr20 kr30 kr40 kr50 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Foundation Stick 190 10 g

Essence Foundation Stick 190 fra Essence (10 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 45,00 kr — en forskel på 350%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Foundation Stick 190 eller udforske flere Personlig pleje.