Essence Flydende Eyeliner 05

Essence Flydende Eyeliner 05
3 ml

Personlig pleje›Makeup

10,00 kr– 28,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essence flydende eyeliner i nuance 05. 3 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    3 ml3333,33 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    28,00 kr
    3 ml9333,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    28,00 kr
    3 ml9333,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr30 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essence Flydende Eyeliner 05 3 ml

Essence Flydende Eyeliner 05 fra Essence (3 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 28,00 kr — en forskel på 180%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essence Flydende Eyeliner 05 eller udforske flere Personlig pleje.