Erdinger Dunkel Weissbier

Erdinger Dunkel Weissbier
500 ml

Drikkevarerݯl

21,50 kr– 24,95 kr

Billigste pris 21,50 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Erdinger Dunkel Weissbier fra Tyskland. Tysk hvede-øltype i 50 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    21,50 kr
    500 ml43,00 kr/l
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

21 kr22 kr23 kr24 kr25 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Erdinger Dunkel Weissbier 500 ml

Erdinger Dunkel Weissbier (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,50 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,95 kr — en forskel på 16%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Erdinger Dunkel Weissbier eller udforske flere Drikkevarer.