Entrecote med Marinade
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Brasilien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 85 kJ (20 kcal) |
| Fedt | 13,8 g |
| Kulhydrat | 0,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 1,9 g |
| Kostfibre | 0,1 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Entrecote med marinade, oksekød marineret og klar til grilling.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag144,95 kr600 g 241,58 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Entrecote med Marinade 600 g
Entrecote med Marinade (600 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 144,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Entrecote med Marinade eller udforske flere Kød & fisk .