En Lille Een Bitter 35%

En Lille Een Bitter 35%
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

94,95 kr– 99,95 kr

Billigste pris 94,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

En Lille Een Bitter, 35% alkohol i 70 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    94,95 kr
    700 ml135,64 kr/l
  • SparSidst set i dag
    99,46 kr
    700 ml142,09 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    700 ml142,79 kr/l

Prishistorik (30 dage)

94 kr96 kr98 kr100 kr102 kr104 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af En Lille Een Bitter 35% 700 ml

En Lille Een Bitter 35% (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 94,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 99,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe En Lille Een Bitter 35% eller udforske flere Drikkevarer.