Elizabeth Arden New York Ansigtsgel

Elizabeth Arden New York Ansigtsgel
75 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

142,00 kr– 145,00 kr

Billigste pris 142,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Elizabeth Arden ansigtsgel i 75 ml. Rensegel til ansigt fra det amerikanske mærke Elizabeth Arden.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    142,00 kr
    75 ml1893,33 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    145,00 kr
    75 ml1933,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    145,00 kr
    75 ml1933,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

134 kr136 kr138 kr140 kr142 kr144 kr146 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Elizabeth Arden New York Ansigtsgel 75 ml

Elizabeth Arden New York Ansigtsgel fra Elizabeth Arden New York (75 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 142,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 145,00 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Elizabeth Arden New York Ansigtsgel eller udforske flere Personlig pleje.