Easis Wafer Sandwich Hazel

Easis Wafer Sandwich Hazel
75 g

Brød & kager›Kager

24,95 kr– 24,98 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2292 kJ (548 kcal)
Fedt45 g
heraf mættet fedt24 g
Kulhydrat23 g
heraf sukkerarter4,3 g
Protein5,1 g
Kostfibre23 g
Salt0,22 g

Beskrivelse

Easis vafler med kakao- og vaniljesmag uden tilsat sukker. Sandwich-vafler med hasselnød i 75 g pakning.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    75 g332,67 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,98 kr
    75 g333,07 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    24,98 kr
    75 g333,07 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr25 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Easis Wafer Sandwich Hazel 75 g

Easis Wafer Sandwich Hazel fra Easis (75 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 24,98 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Easis Wafer Sandwich Hazel eller udforske flere Brød & kager.