Earth Control Pistacienødder Ristede og Saltede
Produkt Detaljer
| Oprindelse | USA |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2428 kJ (580 kcal) |
| Fedt | 46 g |
| Kulhydrat | 17 g |
| heraf sukkerarter | 7,7 g |
| Protein | 21 g |
| Kostfibre | 10 g |
| Salt | 1 g |
Beskrivelse
Ristede og saltede pistacienødder fra Earth Control i 80 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag28,00 kr80 g 350,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Earth Control Pistacienødder Ristede og Saltede 80 g
Earth Control Pistacienødder Ristede og Saltede (80 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 28,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Earth Control Pistacienødder Ristede og Saltede eller udforske flere Kolonial .