Earth Control Edamame bønner
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Kina |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 155 kJ (37 kcal) |
| Fedt | 1,6 g |
| Kulhydrat | 1,3 g |
| heraf sukkerarter | 8,5 g |
| Protein | 3,5 g |
| Kostfibre | 1,7 g |
| Salt | 2,2 g |
Beskrivelse
Earth Control edamame bønner i 100 g pakke. Ristede sojabeanssnacks.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,00 kr100 g 250,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Earth Control Edamame bønner 100 g
Earth Control Edamame bønner (100 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Earth Control Edamame bønner eller udforske flere Frost .