Duni Kop Pap Hvid

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Duni papirkop hvid i 6 cl størrelse, pakke med 50 stk.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag22,95 kr50 stk0,46 kr/stk
SparSidst set i dag44,95 kr50 stk0,90 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag49,95 kr50 stk1,00 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Duni Kop Pap Hvid 50 stk
Duni Kop Pap Hvid (50 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 49,95 kr — en forskel på 118%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Duni Kop Pap Hvid eller udforske flere Bolig & køkken.
