Dove Body Silk Bodycreme

Dove Body Silk Bodycreme
300 ml

Personlig pleje›Kropspleje

32,29 kr– 39,95 kr

Billigste pris 32,29 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Dove bodycreme Body Silk med silkeslat tekstur. 300 ml pakning.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    32,29 kr
    300 ml107,63 kr/l
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    300 ml133,17 kr/l
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    300 ml133,17 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 3 dage siden
    44,95 kr
    300 ml149,83 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Dove Body Silk Bodycreme 300 ml

Dove Body Silk Bodycreme fra Dove (300 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 32,29 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Spar til 39,95 kr — en forskel på 24%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dove Body Silk Bodycreme eller udforske flere Personlig pleje.