Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Derma Sun sol-lotion med SPF50 i 150 ml flaske. Vegansk formulering.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel-
79,00 kr150 ml 526,67 kr/l -
Netto Sidst set i dag79,00 kr150 ml 526,67 kr/l -
Meny Sidst set i dag99,95 kr150 ml 666,33 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag115,00 kr150 ml 766,67 kr/l -
BilkaToGo Sidst set i dag115,00 kr150 ml 766,67 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris