Depend Neglelakfjerner

Depend Neglelakfjerner
35 ml

Personlig pleje›Makeup

34,95 kr

Billigste pris 34,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Depend neglelakfjerner til afsmitning af neglelak.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    34,95 kr
    35 ml998,57 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    34,95 kr
    35 ml998,57 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    34,95 kr
    35 ml998,57 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Depend Neglelakfjerner 35 ml

Depend Neglelakfjerner fra Depend (35 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Depend Neglelakfjerner eller udforske flere Personlig pleje.