DEBEL Dubai plisségardin sort

DEBEL Dubai plisségardin sort
10 ml

Bolig & køkken›Boligtekstil

350,00 kr– 500,00 kr

Billigste pris 350,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

DEBEL Dubai plisségardin i sort, plisseret gardin.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    350,00 kr
    10 ml35000,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    500,00 kr
    10 ml50000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    500,00 kr
    10 ml50000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

350 kr400 kr450 kr500 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af DEBEL Dubai plisségardin sort 10 ml

DEBEL Dubai plisségardin sort fra DEBEL (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 350,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 500,00 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe DEBEL Dubai plisségardin sort eller udforske flere Bolig & køkken.