De Dansk Mini kyllingedeller med hvidløg
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1054 kJ (251 kcal) |
| Fedt | 17 g |
| Kulhydrat | 11 g |
| heraf sukkerarter | 1 g |
| Protein | 14 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,9 g |
Beskrivelse
Mini kyllingedeller med hvidløg og ramsløg fra De Dansk i 200 g pakning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af De Dansk Mini kyllingedeller med hvidløg 200 g
De Dansk Mini kyllingedeller med hvidløg (200 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De Dansk Mini kyllingedeller med hvidløg eller udforske flere Mejeri & køl .